check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

ATV - Quad

Muda, liiv ja kivid - just nii me off-roadis armastamegi! Kui sina ka seda naudid, siis oled õiges kohas. Meie juurest leiad osad oma quad'i ja ATV jaoks, samuti riietuse, jalanõud ja tarvikud, et teostada oma off-road'i kirge.

Populaarsemad tooted

Saad hästi aru, kuidas jalad ja sääred offroad-sõidu ajal kõvasti tööd teevad. Quad/ATV-sõidu kingad ei ole mitte ainult jäik talla, mis tagab kindla toetuse ja mugava hoova kasutamise, vaid ka täielik jalgade kaitse kukkumise või nõudliku maastiku läbimise ajal. Quad-kingade valimisel tuleks otsida vastupidavust, mugavust ja vastupidavust. Lõppude lõpuks pole ühtegi keskkonda, mis oleks jalanõudele nõudlikum kui maastik. Vaata meie valikut parimatelt tootjatelt tööstuses. Ootab sind mitmeid mudeleid sellistelt brändidelt nagu Fox, Gaerne, Leatt ja Thor.

Bleiz unustades valida sobivat riietust. ATV riietus tagab sulle kaitse kukkumise eest ja tõhusa kaitse ootamatute üllatuste vastu, mida off-road sulle pakkuda võib. ATV riided tähendavad ka mugavat sõitu ja täielikku vabadust. Kui ronid läbi põõsaste või lööd uue rekordi rajal, ei tohi miski piirata su liigutusi! Tutvu meie ATV riiete valikuga ja varusta end off-road jaoks riietusega, mis tagab sulle ohutuse, mugavuse ja stiili.

Prillid quad sõiduks on igale off-road fännile kohustuslik varustus. Need kaitsevad sind pori ja rataste alt lendavate kivide eest ning pakuvad kaitset oksade, põõsaste ja teiste looduslike elementide eest, mis võivad sulle tee peal haiget teha. Quad/ATV prillid peaksid olema mugavad, ideaalselt sobivad ja vastupidavad. Lõppude lõpuks pole maastikul asjad nii leebed! Lisaks tasub valida mudel, millel on visiir, mis ei lähe vihmaga sõites ja intensiivse pingutuse ajal uduseks ning tagab maksimaalse nähtavuse.

Quadi seljakott on lihtsaim viis kaasas kanda kõige vajalikumaid asju. Vesi, varutoidud, navigatsioon või varukindad on vaid osa asjadest, mida tasub maastikusõidul käeulatuses hoida. Lisaks pakuvad mõned ATV seljakottide mudelid palju enamat kui lihtsalt transpordiruumi. Sertifitseeritud seljakaitsmega, mis suurendab teie ohutust maastikul sõites, või mahukas joogisüsteemiga saate vedada kõiki vajalikke asju ilma masinast maha tulemata.

Rööpased või motokrossirajal sõites pole uue rikke saamine keeruline. Mootor, vedrustus, pidurid ja käigukast on vaid mõned ATV allsüsteemid, mis saavad maastikul sõites korralikult vatti. Kui soovite nautida ohutut, mugavat ja nauditavat sõitu, peaksite keskenduma süstemaatilisele hooldusele ja viivitamatult kõigi rikete kõrvaldamisele. Seega viige oma ATV töökotta, kasutage meie rikkalikku ATV varuosade valikut ja nautige täielikult töökorras masinat. Leiad meilt ATV jaoks varuosad nii tuntud tootjatelt kui ka eelarvelistelt mudelitelt, näiteks Hiina ATV-de klassist 50, 125 ja 250 ccm.

Maastikul loeb haardumine! Quad'i ja ATV rehvid tagavad täieliku kontrolli sõiduki üle, tõhusa pidurdamise ja võimaluse agressiivseks suunamuutuseks. Olenemata sellest, kus te oma ATV-d kasutate (asfalt, motokrossirada või maastikusõit) ja teie lemmikpinnast (muda, liiv, kivid või lumi), leiate meie valikust quad'i rehvid, mis vastavad teie ootustele. Tuntud tootjad (sh ITP, Duro, SUNF ja JOURNEY), kvaliteetne valmistamisviis ja vastupidavad materjalid on vaid mõned eelised, mida leiate Gmoto valikust!

Kas sa sõidad maastikul? Kui jah, siis tead hästi, et võib juhtuda kõike! Kui soovid olla valmis igaks üllatuseks maastikusõidul ja motokrossirajal, peaksid varustama end ATV tarvikutega. Vintsid, lisatarvikud, ankurdused, pukseerimisrihmad või haakekonks on vaid ATV tarvikute pika loendi algus, mida leiate Gmotost. Vali vajalikud ATV tarvikud ja asu teele. Seiklus ootab sind!

Kiiver ATV-le on põhiline asi, mida peaksite maastikule minnes kaasa võtma. See kaitseb teie pead tõhusalt kukkumisel tekkivate kahjustuste eest, võimaldab prillidel kindlalt istuda ja kaitseb teid okste või kivide eest, mis lendavad teiste sõidukite rataste alt. ATV/maastikusõidukile mõeldud kiiver peaks eelkõige olema ohutu (sertifikaat on põhiline!), mugav ja hästi ventileeritav, et tagada teile kõrge sõidumugavus kuumade ilmadega nõudlikul sõidul. Oleme teile valmistanud valiku ATV kiivreid tuntud tootjatelt, näiteks Leatt, Airoh, IMX, Bell ja Thor.

Termoaktiivne aluspesu

Termoaktiivne aluspesu võimaldab säilitada termilist mugavust nii jahe-, palavate kui ka vihmastel päevadel sõites. Kõige arenenumad mudelid, mis on valmistatud innovaatilistest kiududest, võimaldavad kehatemperatuuri vähendada kuni 1 kraadi Celsiuse järgi, samas kui paksem meriinovillast aluspesu soojendab keha isegi ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Termoaktiivne aluspesu tagab ka värskuse (hõbedaioonid piiravad bakterite kasvu, mis vastutavad ebameeldiva lõhna eest) ja hõõrdumise puudumise (tänu õmblusteta konstruktsioonile), suurendades seeläbi naudingut off-road sõidust quadiga.

Liigud pikemale matkale? On väärt investeerida ATV-le kohvrisse või rollbäkki! Mahukas keskmine kohver või ATV kott on lihtne retkedel kõiki vajalikke asju kaasas kanda. Varuriiete, kinnitusrihmad, köied ja muud tarvikud on vaid osa asjadest, mida saad ohutult veoauto pakiraamiga kaasa võtta. Tutvu meie valikuga ATV keskmistest kohvritest, rollbäkkidest ja kottidest, millega pole ükski maastikuseiklus hirmus.