check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Toote otsing

Kuidas leida konkreetset toodet veebipoest?Meie veebipoes on sul võimalik kasutada kolme erinevat viisi toodete otsimiseks. Tutvustan sulle igaüht neist ja saad ise otsustada, milline neist sulle kõige mugavam on.  • Mootorratta mudeli järgi otsing - kui otsid konkreetse mootorratta osi ja tarvikuid, siis see meetod kitsendab otsingutulemused vastavalt antud mootorratta mudelile. Mootorratta mudeli järgi otsingut kasutades saad leida kiiresti sobivad osad ja tarvikud.

  • Tekstipõhine otsing - parim viis otsimiseks, kui tead täpset toote nime või koodi. Kasulik ka siis, kui otsid konkreetse tootja tooteid.

  • Kategooriapõhine otsing - kasuta seda võimalust, kui soovid sirvida meie pakkumisi kindlas kategoorias, võrrelda tooteid või uurida hindu ja erinevaid variante, mis sind huvitavad.Vaata meie juhendit "Kuidas otsida tooteid veebipoest? Samm-sammuline juhend" ja tutvu igat tüüpi otsimisviisiga lähemalt.Kuidas leida osi või tarvikuid oma mootorratta jaoks?Kuidas leida osi või tarvikuid oma mootorratta jaoks? Sobivate mootorratta osade ja tarvikute leidmine võtab vaid mõne hetke. Vaata meie juhendit ja saa teada, kuidas mõne lihtsa sammuga pääseda ligi laiale valikule mootorratta osadele ja tarvikutele.Vaata meie juhendit "Kuidas otsida tooteid veebipoest? Samm-sammuline juhend" ja tutvu igat tüüpi otsimisviisiga lähemalt.

 

Kuidas kasutada tekstiotsingut?Tekstiotsingu leiate meie veebipoe ülaosas (meie logo lähedal). Sisestage huvipakkuv fraas - see võib olla näiteks toote täpne nimi (nt NGK LMAR8L), üldine tootegrupi nimi koos tootja nimega (nt NGK süüteküünal), üldine tootegrupi nimi (nt süüteküünal) või üldine tootegrupi nimi koos mootorratta nimega (nt Yamaha XT 600 süüteküünal) - klõpsake sisestusklahvi/otsi ja vaadake otsingutulemusi, et leida parimad tooted!Tekstiotsingus võite sisestada ka toote ID või mistahes fraasi (eriti kasulik, kui te ei tea täpselt, kuidas otsitav toode täpselt nimetatakse).Vaadake meie juhendit "Kuidas otsida tooteid veebipoest? Samm-sammuline juhend" ja saate teada, kuidas tekstiotsingut tõhusalt kasutada.Kust leida toote ID?Toote ID on unikaalne number, mille me omistame meie tootevalikule. Leiate selle toote pildi väikese pildi all (vaadake pilti) või veebiaadressi aadressilt, näiteks https://gmoto.pl/ngk-swieca-br9ecm,1008.html (paksud numbrid enne ".html").