check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Maksed ja arved

Kuidas saan tellimuse eest maksta?Meie veebipoes saate kasutada mitmeid maksemeetodeid. Tutvuge kõigiga neist ja valige enda jaoks kõige mugavam viis tellimuse tasumiseks.  • Ülekandega internetipangas - kõige populaarsem makseviis. Pärast oma panga valimist suunatakse teid sisselogimislehele ja saate tellimuse ühe klõpsuga tasuda. Selle meetodi eeliseks on kiire makse laekumine, mis tähendab tellimuse kiiret täitmist.

  • Google Pay

  • Järgi saades - saate tellimuse sularahas kätte saamisel maksta.

  • Deebetkaart - turvaline makse deebetkaardiga.

  • Tavapärane ülekanne - raha saate oma pangakontolt otse meie kontole üle kanda või selle pangas/postkontoris sisse maksta. Kui valite selle maksemeetodi, eelduseks on raha laekumine meie pangakontole tellimuse täitmiseks.

  • PayPal - ülemaailmne populaarne elektroonilise makse meetod.Kas ma saan arve koos käibemaksuga?Jah, saate saada arve koos käibemaksuga kõikide meie poolt müüdavate toodete kohta. Selleks tuleb tellimust esitades märkida vastav valik. Arve koostamise aluseks on ettevõtte nimi, aadress ja käibemaksu identifitseerimise number (KMKR). Arve saate elektroonilisel kujul e-posti teel.Mida teha, kui arvel on vead?Kui arvel on vigu, kirjutage meile aadressil [email protected]. Kirja sisus märkige arve number ja viga, mis arvel esineb. Meie spetsialist annab vastuses juhised edasiseks tegevuseks.

Märkus: Kohase arve puudumisel ei ole võimalik arve koostamine, ja arve korrigeerimine toote tagastamisel nõuab automaatset korrigeerimisarve allkirjastamist ja kinnitamist.