check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Cafe Racer

Mitte miski ei tekita paremat tunnet, kui oma mootorratta ümberehitamine ja sellega pärast projekti lõpetamist linna või maanteele sõitmine. Meilt leiad kõik, mis sind seda tunnetama paneb!

Populaarsemad tooted

Caffe Raceri mootorrattajalatsid ühendavad endas mugavuse, ohutuse ja ajatu disaini. Oleme valinud teie jaoks välja kõige lahedamad mootorrattajalatsite mudelid naturaalsest nahast ja sünteetilistest materjalidest, mis pärinevad tööstusharu liidritelt, sh Shima, Modeka ja Broger. Vali trapperite, tossude ja militaarsete mootorrattajalatsite hulgast, mis sobivad ideaalselt cafe racer mootorratastele. Vaadake, mida me teile valmis oleme valmistanud, ja sõitke teele!

Mootorrattarõivastus cafe racer masinale on kombinatsioon klassikalistest materjalidest (teksad ja naturaalne nahk sobivad suurepäraselt cafe raceriga), kaasaegsetest ohutus- ja mugavuslahendustest ning ajatust disainist, mis ei muutu kunagi igavaks! Tutvu meie cafe racer mootorratta rõivastusettepanekutega ja lööge maanteele, pälvides möödujate ja teiste mootorratturite pilgud.

Mootorratta seljakott on hädavajalik, kui te sõidate maanteele või pendeldate tööle mootorratta seljas. Sülearvuti, kaamera, dokumendid, vihmajope ja mugav tööriistakomplekt on vaid mõned näited asjadest, mida saab mugavalt mootorratta seljakotis kanda. Meil on kümneid mootorratta seljakotte, millest mõnel on väga kasulikud lisad, näiteks sisseehitatud veepaak (nn camelbak) või seljakaitse. Vaata, mida me sulle valmis oleme valmistanud ja tõsta oma cafe raceri mugavus täiesti uuele tasemele!

Iga cafe racer'i omanik teab väga hästi, kui keeruline on sellise projekti ehitamine. Me oleme valmistanud teile tohutu hulga mootorrattaosi, et saaksite osta ostetud baasi parandada, seejärel hooldada ja teha cafe racer'i ehitusel kõik muudatused. Vaadake, mida me oleme teile ette valmistanud ja lööge tuleval hooajal teele!

Kas otsite oma cafe racerile tõeliselt ilusaid mootorratta rehve? Sellist, mis lõpetaks selle välimuse, sobiksid ideaalselt veljedega ja muudaksid teie disaini ühtseks? Gmoto'st leiad cafe racer mootorratta rehvid tuntud tootjatelt (sh Mitas, Pirelli ja Michelin), mis on kombinatsioon kvaliteetsest tööst, kaasaegsetest lahendustest ja välimusest, mis avaldab muljet! Tutvu meie cafe racer mootorratta rehvide valikuga, täiusta oma disaini ja asu teele.

Kas te muudate oma mootorratta cafe raceriks ja otsite mootorratta tarvikuid oma unistuste projekti loomiseks? Meil on olemas sadu tarvikuid ja lisatarvikuid, mis annavad teile võimaluse ehitada tõeline kunstiteos, mis avaldab muljet nii tänaval kui ka motorrattarallidel. Siit leiad muu hulgas esilaternakatted, istmepingid, juhtraua otsapeeglid, rummu kobarad ja cafe racer stiilis valgustuse osad. Vaadake, mida me teile valmis oleme valmistanud, täitke oma tellimus ja lennake garaaži, et oma projekt lõpule viia!

Garaažitooted

Kas te ehitate oma unistuste projekti, kuid teie töökoda on alavarustatud ja teil puuduvad tööriistad? On aeg seda muuta! Gmoto'st leiate suure valiku spetsiaalseid tööriistu (nt tolmuimeja ja ratta tasakaalustaja), garaažitarvikuid (nt imavamadratid, mootorratta tõstukid, rattaalused ja töökojahoobid) ning kõikvõimalikke käsitööriistu (sh väljatõmburid, mutrivõtmed, kruvikeerajad ja mutrivõtmed). Vaadake, mida me oleme teile ette valmistanud, varustage oma garaaž kõigi vajalike tööriistade ja tarvikutega ning viige seejärel oma cafe racer projekt lõpule!

Lifestyle - Casual - vabaaja riietus

Tahad oma mootorrattaflairi tööl või koolis rõhutada? Pole lihtsamat viisi kui mootorrattateemaline T-särk või dressipluus! Siit leiad igapäevaseid mootorratta riideid, mis sobivad ideaalselt sinu stiiliga. T-särgid, dressipluusid, polosärgid, mütsid ja sokid on alles algus! Vaadake, mida me teile valmis oleme valmistanud, ja sõitke linna mootorratta riietuses.

Kas sa sõidad oma cafe raceril avatud kiivriga? Sa vajad stiilseid mootorrattaprille, et kaitsta oma silmi vihma, tuule ja kiirustavate putukate eest. Siit leiad retrostiilis mootorrattaprillid, mille valmistamisel on pööratud tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Vaata, mida me sulle valmis oleme valmistanud, vali oma lemmik mootorrattaprillid ja istu oma cafe racer'i rooli taha. Lase end seiklustel kaasa haarata!

Üldised tooted

Lisatarvikute pöördeid, tahhomeetreid, mootorratta diivanid ja mitmesuguseid muid lisaseadmeid, mida saate oma cafe racerile paigaldada, on vaid murdosa toodetest, mida leiate meie kauplusest. Oleme valinud teie jaoks välja mootorrattaosad, lisaseadmed ja tööriistad, et saaksite oma projekti lõpule viia või selles muudatusi teha. Vaadake, mida me oleme teile ette valmistanud, sõitke teele ja näidake maailmale oma ainulaadset mootorratast!

Kui sõidad cafe raceriga, vajad mootorratta kiivrit, mis ei ole mitte ainult turvaline ja mugav, vaid ka stiilne! Valisime teile välja avatud, lõuaga ja integreeritud cafe racer stiilis mootorratta kiivrid, mis on täiuslik täiendus teie mootorratta varustusele selle ikoonilise stiiliga masinate jaoks. Leiad mootorratta kiivrid tuntud tootjatelt endilt, sealhulgas Bell, Lazer, Biltwell ja SHOEI.

Termoaktiivne aluspesu

Võtad oma cafe racer'i sõitma? Kindlasti kandke termopesu, et tagada oma termiline mugavus. Sõltuvalt sellest, millise mudeli te valite, hoiab termopesu teie keha kas soojana või jahedana. Soojad meriinovillast komplektid on ideaalsed varahommikuste külmakraadide ja vihmaste sõitude jaoks, samas kui hingav soojapidav soojapidamisaluspesu, millel on suured ventilatsioonipaneelid, leevendab teid kõige kuumema ilmaga. Tutvu meie mootorratta termopesu valikuga ja hoia end teel mugavalt.

Cafe racer mootorrataste pagas on ajatu disain, kvaliteetsed materjalid ja kõrge funktsionaalsus. Leiad muu hulgas pagasiruume (kesk- ja külgmised), pagasirattaid, rull- ja tankikotte. Kõik cafe racer stiilis, et mitte häirida teie unikaalse disaini väljanägemist! Vaadake, mida me teile valmis oleme valmistanud, valige oma lemmikmudelid ja asuge teele. Seiklus ootab teid!

Cafe Raceri mootorratta kindad hoiavad sinu käed mugavad ja turvalised, kui sa sõidad oma ainulaadse ühejalgrattaga. Need kaitsevad neid vihma, külma, tormavate putukate ja tuulesurve eest ning kukkumise korral kaitsevad need tõhusalt ka valusast kokkupuutest asfaldiga tulenevate tagajärgede eest. Vaadake meie soovitusi cafe racer masinatele mõeldud mootorratta kinnaste kohta ja andke oma kätele maksimaalne kaitse!

Väljalaskesüsteem

Kas soovite, et teie cafe racer saaks möirata? Või otsite summutit, et täiendada väljalaskesüsteemi või kogu mootorratta välimust? Mõlemal juhul olete jõudnud õigesse kohta! Oleme valinud teie jaoks välja kümneid cafe racer mootorratastele mõeldud summutajaid, mis mitte ainult ei kõla ilusasti, vaid näevad ka sama hästi välja. Vaata, mida me sulle valmis oleme valmistanud ja lõpeta oma cafe racer projekt, paigaldades sellele ebamaise summuti!