check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Minu konto Gmoto's

Kas konto on tasuta?Jah, konto on tasuta. Kutsume teid selle loomiseks, et alati pääseda oma tellimuste ajalukku ja teha järgmisi oste veelgi lihtsamalt.Kuidas luua konto?Konto loomine on lihtne ja võtab vaid mõne minuti. Vaata, kuidas seda teha:

  1. Klõpsake kasutajanime ikooni. Leiate selle ekraani paremast ülemisest nurgast, ostukorvi ikooni ja otsingumärgi kõrval.

  2. Klõpsake nuppu "Registreeru", mida leiate kirja "Kasutajakontot pole" all.

  3. Täitke väljad "Kohaletoimetamise andmed" ja "Kontakt". "Firma/Asutus" väli on valikuline, te ei pea seda täitma.

  4. Klõpsake "Registreeru" ja valmis! Me saadame teie määratud e-posti aadressile automaatselt genereeritud parooli. Saate selle pärast esimest sisselogimist oma konto juurde hiljem muuta.Kuidas muuta konto andmeid?Kui soovite oma andmeid muuta, logige sisse oma kontole ja minge vahekaardile "Minu andmed". Saate muuta tarneadressi, kontaktandmeid ja arveandmeid. Pärast uute andmete sisestamist klõpsake kindlasti nuppu "Salvesta".Kuidas muuta konto parooli?Kui soovite parooli muuta, logige sisse oma kontole, minge vahekaardile "Parool" ja täitke väljad "Parooli lähtestamine" all. Pärast uue parooli sisestamist klõpsake nuppu "Muuda parooli".