check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Oldtimerite jaoks

Kui bensiinilõhn seguneb pikkade õhtute lõhnaga garaažis, siis teame, et tegemist on tõelise vanade mootorrataste entusiastiga. Otsite oma vanamootorile rämpsu? Olete õiges kohas!

Populaarsemad tooted

Ohvitserid, trapperid, sõjaväesaapad... Meil on palju mootorrattasaapade mudeleid, milles näete oma klassikaga hästi välja! Lisaks oma originaalsele stiilile pakuvad need teile õiget kaitset teie jalgadele ja sääreosadele, kaitsevad teid vihma ja külma eest ning tagavad mugavuse kuuma ilmaga sõites. Tutvu meie mootorrattajalatsite valikuga oma oldtimeri jaoks, vali oma lemmikstiil ja materjal (soovitame klassikalise naturaalse naha ja kaasaegse membraani kombinatsiooni) ning lase end oma klassikuga seiklema minna!

See on väärt, et klassikaline välimus oleks hea. Mootorratta riietus võimaldab teil luua oma masinaga harmoonilise duo, mis viib teid tagasi vanadesse aegadesse. Veelgi enam, korralik mootorratta riietus tagab teie ohutuse ja mugavuse nii maanteel kui ka maastikul, võimaldades teil vabalt uurida mis tahes piirkonda. Leiad nii retrostiilis mootorratta rõivaid kui ka moodsama välimusega ettepanekuid. Ükskõik, mida valite, võite loota, et teid kaitsevad kvaliteetne töötlus ja uuenduslikud materjalid.

Kas te võtate oma klassikaga teele? Või kuulute te nende entusiastide hulka, kes pendeldavad oma oldtimeriga iga päev tööle ja teevad muid asju linnas? Mõlemal juhul on teil vaja head mootorratta seljakotti. Sellesse saab paigutada sülearvuti, kaamera, varustuse nädalavahetusreisiks ja muud väikesed esemed, mida on kasulik käepärast hoida. Mõned mootorratta seljakoti mudelid võimaldavad teil ka suurendada oma sõiduturvalisust. Seljaosa sisse õmmeldud seljakaitse kaitseb teid kukkumise korral. Vaadake meie soovitusi mootorratta seljakottide kohta ja leidke mudel, mis on teile iga päev kaasas.

Valmistad oma vanakooli tsiklit kokkutulekuks, väljasõiduks või hooajaks ette? Siis vajad kvaliteetseid mootorrattakomponente, mis sind teel alt ei vea! Gmoto valikust leiad varuosi, tarvikuid ja lisaseadmeid vanadele mootorratastele. Vajad uut süüteküünalt oma mootorrattale? Pole probleemi! Või ehk on su silinder kinni jooksnud? Mingeid probleeme pole! Vaata meie mootorrataste varuosade valikut, valmista oma vana tsikkel ette ja unusta teel olevad rikkeid.

Rehvid on sinu vanamootorratta jaoks ainus osa, mis puutub otseselt kokku teega. Oma vanamootorratta, olgu selleks siis vana krossiratas või klassikaline teedemootorratas, peaksid varustama heade mootorratta rehvidega. Need tagavad sulle vajaliku haarduvuse ja hea pidamise märjal teekattel, suurendades seeläbi sõidurõõmu. Lisaks võimaldavad mootorratta rehvid sul anda oma masinale unikaalse välimuse, tuues selle tagasi ajastusse, mil see toodeti. Vaata meie mootorratta rehvide valikut ja võta oma klassikaline ratas teele!

Soojustatud käepidemed, pöördeid sisaldavad peeglid, käekaitsmed... On palju mootorratta tarvikuid, mida võite oma klassikalisele mootorrattale vajada. Need tulevad kasuks nii maanteel kui ka igapäevasel sõidul, muutes teie vana- või noormootorrattad täiesti peenhäälestatud masinaks. Tutvu meie mootorratta tarvikute valikuga ja varusta oma klassikaline mootorratas toodetega, millest oled alati puudust tundnud ja millest unistanud.

Garaažitooted

Vanadele mootorratastele on omane, et nad nõuavad oma omanikelt palju tähelepanu. Remont, hooldus ja osade vahetus on tegevused, mida tehakse nende puhul palju sagedamini kui uute mootorrataste puhul. Kas soovite oma klassikalise mootorratta eest mugavalt ja stressivabalt hoolitseda? Teil on vaja hästi varustatud töökoda! Puksiirid, tõstukid, mootorrattakemikaalid või spetsiaalsed tööriistad on alles algus. Tutvu meie garaažitoodete valikuga ja valmista oma töökoda igaks remondiks valmis!

Elustiil - Casual - Igapäevarõivad

Tahad näidata, et klassika on sinu kirg? Pole lihtsamat viisi kui mootorratturi T-särk või dressipluus, millel on pika ajalooga tootja logo! Gmoto'st leiad erinevate ajastute mootorratta-teemalisi vabaaja riideid (nt logoga mootorratta t-särgid, mütsid, sokid ja muud riideesemed), mis annavad kõigile, kes sinuga kohtuvad, teada, et oled kirglik vanade mootorrataste vastu. Vaadake meie vabaaja mootorratta riietusettepanekuid ja näidake maailmale, et te armastate klassikalisi ühejalgseid rattaid.

Gmotost leiate laia valiku varuosasid (sh rehvid, mootoriosad, pidurid, vedrustuse komponendid jne), riietust ja kiivreid (sh püksid, joped, saapad, mootorrattasärgid, vabaajarõivad jne), tarvikuid (sh seljakotid, pagasitarvikud, reisitarvikud) ja tööriistu klassikaliste mootorrataste jaoks. Tutvu meie valikuga, varusta ennast ja oma klassikalist mootorratast kõigega, mida vajate, ja asu teele. Tee ootab!

Klassikuga reisides tasub hoolitseda oma ohutuse eest. Mootorrattakiiver mitte ainult ei kaitse teie pead kukkumise korral, vaid tagab teile ka hea stiili ja suure mugavuse. Oldtimeri puhul sobivad kõige paremini integreeritud või avatud retrodisainiga kiivrid. Tõeliselt vanade masinate omanikud on kindlasti huvitatud militaarstiilis mootorratta kiivritest, mis täiendavad rallidel ja muudel vanade mootorrataste harrastajate kohtumistel varustust. Tutvu meie klassikaliste mootorrataste kiivrite valikuga ja sõida stiilselt!

Termoaktiivne aluspesu

Sõltumata aastaajast, asukohast ja tingimustest, milles soovite oma klassikaga sõita, on kasulik, kui teil on mootorratta jaoks termopesu. Kuuma ilmaga hoiab see teie keha jahedana (mõned mudelid tagavad kehatemperatuuri vähenemise kuni 1 kraadi võrra), samas kui külmakraadide ja tugeva vihma korral tagab see optimaalse termilise mugavuse. Kas sulle meeldib sõita vanamootoriga hooajavälisel ajal või äärmuslikes ilmastikutingimustes? Meriinovillast mootorratta termopesu on teie jaoks! Tutvu meie soovitustega termopesu kohta ja hoia end mootorratta sõidu ajal mugavalt.

Ainult sina, sinu klassika ja tee. Ilus nägemus, kas pole? Oldtimeriga reisimisel on vaieldamatult oma võlu, nii et meid ei üllata üldse, et te tahate teele minna. Varuosad, tööriistad ja muud klassikalise mootorratta reisimisel hädavajalikud esemed on kõige parem transportida mootorratta pagasiga, mis on disainitud vanade mootorrataste jaoks. Leiad külgmised pagasikotid, pagasiruumid (külgmised ja keskmised), rollbags ja tankikotid ning muud vanade mootorrataste jaoks mõeldud pagasitarvikud. Valige oma mootorratta pagas ja asuge teele!

Käed on üks kehaosadest, mis saavad mootorratta sõites kõige rohkem löögi. Tugev vihm, külm tuulepuhang või suur kiirus ei säästa neid. Veelgi enam, käed ei ole avatud mitte ainult ebasoodsatele ilmastikutingimustele ja hüpotermiale, vaid ka väsimusele ja tõsistele vigastustele kukkumise korral. Seepärast ongi nii oluline valida korralikud mootorratta kindad oma klassiku jaoks. Valida saab retrostiilis mudelite vahel (ideaalsed vanaaegsele sõitjale) ja moodsama väljanägemisega mudelite vahel. Ükskõik, millise mootorratta kinda kasuks otsustate, võite olla kindel, et teie käed saavad piisava kaitse vigastuste ja halbade ilmastikutingimuste eest.