check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Skuuter - Mopeed

Alustad oma seiklust mootorratastega? Sõidad iga päev tööle või kooli? Meilt leiad kõik, mida vajab iga mopeedi või motorolleriga sõitja!

Populaarsemad tooted

Saame ausaks: tavaliste jalatsitega skoori või mopeediga sõitmine pole üks vastutustundlikumaid asju, mida saad tsikli juhina teha. Mootorrattasaapad, mis on kavandatud mopeedidele, tagavad mitte ainult jalgadele turvalisuse, vaid on ka mugavad ja näevad suurepärased välja! Saad valida mootorrattasaapadest trakside, madalate spordijalatsite või militaarstiilis saabaste vahel. Olenemata sellest, milliste mootorrattasaabaste kasuks otsustad, võid kindel olla, et oled teinud hea investeeringu oma ohutusse, mugavusse ja stiili!

Moottorratturiietus on lihtsaim viis suurendada mugavust ja turvalisust tõukerattaga või mopeediga sõites. Saad valida sadade nahast ja tekstiilist jakkide, pükste ja särkide vahel, et luua ainulaadne stiil, mida kandes naeratusega iga päev kandma hakkad! Tööle või kooli sõitmise ajal hinnatakse veekindlaid membraane, vastupidavaid kaitsevahendeid ja stiili, mis laseb sul end tõelise mootorratturina tunda. Vaata meie soovitusi tõukeratta ja mopeedi mootorrattuririietuse kohta ja unusta tavaliste riiete kandmine!

Motoratturitele mõeldud seljakott rolleri või mopeediga on tarvik, mis lihtsustab oluliselt teie elu linnas liikumisel ja lühikestel vahemaadel sõitmisel. Sinna mahutate sülearvuti, dokumendid, kaamera, asjad ühepäevaseks väljasõiduks linna, igapäevased ostud ja kõik muu, mida iga päev oma kaherattalisega kaasas kannate. Motomootorratta seljakott on ka investeering ainulaadsesse stiili. Sellega tööl või koolis näidates märkate, et mootorrattad on teie kirg. Valige üks mootorratta seljakott rolleri või mopeediga ja alustage linna vallutamist!

Mootorrattad ja motorollerid on kindlasti kõige enam kasutatud üheliikurid Poola teedel. Sellele ei saa imestada: nad kulutavad vähe kütust, on kerge juhtida, ja nende remont ja teenindus ei neela suuremat osa palgast. Gmoto poolt pakutavad mootorrataste ja motorollerite varuosad tagavad, et igapäevased tööle sõidud ja nädalavahetuse väljasõidud linna ei kaasne ootamatute riketega, mis rikuvad teie plaane. Lisaks leiate meie valikust tuning-varuosad, mis aitavad teil oma motorollerit või motoratast võimsamaks muuta.

Rehvirõngas on ainus osa rolleri/mopeedi, mis puutub otseselt kokku teega. Seetõttu on äärmiselt oluline, et sinu masina mopeedirehvid oleksid laitmatud. Olenemata sellest, kui kiire on sinu roller või mopeed, ei tohiks sa unustada nende regulaarset vahetust ja õiget hoolitsust talveunne saatmise ajal (pika seismise ajal võivad ilmneda deformatsioonid). Kvaliteetne mopeedirehv tagab sulle korraliku haarduvuse, lühikese pidurdusteekonna ja õige haakuvuse märjal teekattel. Tutvu meie mopeedirehvide valikuga ja taga endale ohutus teel!

Mootorrattatarvikud rolleritele ja mopeedidele on lihtne viis suurendada mugavust ja sõiduturvamust oma kaherattal. Telefonihoidik või navigatsiooniseade, käepidemete soojendus ja sadulakate koos vargakaitsega on vaid mõned näited tarvikutest, mida saad oma sõidukile paigaldada. Kohanda oma roller või mopeed igapäevastele sõitudele tööle ja nädalavahetuseks linna ning asu teele!

Garaažitarbed

Mootorrattad ja rollerid, nagu ka suuremad mootorrattad, vajavad regulaarseid hooldusi ja remonte. Ilma hästi varustatud garaažita ei saa te vahetada mootoriõli ega vahetada läbi põlenud pirni, rääkimata suurematest remonditöödest, kus tuleb lahti võtta mootor, pidurid või vedrustus. On hea omada käepärast komplekti põhivarustust (saate selle ise kokku panna või valida ühe meie poes saadaval olevatest komplektidest), mis aitab hoida rollerit või mootorratast heas korras nii talveks hoidmise kui ka väljasõitude või igapäevase kasutamise ajal.

Elustiil - Nieformalny - Casual wear

Chcete igapäevaselt näidata oma mootorrattakirevust? Pole paremat viisi kui igapäevase mootorratturirõivastuse kandmine! Meilt leiad mitmesuguseid tooteid, sealhulgas särgid, dressipluusid, pluusid ja mütsid mootorrattateemaga, mille on välja valmistanud parimad ühesõidukite maailma brändid. Saad valida sadade toodete hulgast sellistelt tootjatelt nagu Fox, Diverse, Davca, Broger ja VR46. Vali oma lemmiksärk, loo mootorratta stiil ja jäta mulje igal pool, kus ilmud!

Otsid osi oma tõukeratta või mopeedi parandamiseks? Või soovid oma viiekümnendate aastate sõiduki jõudlust suurendada, nautides paremat kiirendust ja kõrgemat maksimaalset kiirust? Gmoto-st leiad kõik, mida vajad, et oma üherattalist naudinguga kasutada. Vaata meie laia valikut varuosi, tarvikuid ja mootorrataste keemiat alates madalaimast võimsusklassist ja tõukeratastest.

Motokiiver rolleri või mopeedi jaoks peaks vastama samadele nõuetele kui täismõõdulise tsikli puhul. Ohutus ja mugavus on põhilised, sõltumata sellest, millise võimsuse ja mahutavusega masinat te juhite. Ärge alahinnake oma ohutust tööle või kooli sõites. See on asi, millele tasub tähelepanu pöörata, isegi kui sihtkoht on lähedal. Linnas ja lühikestel vahemaadel on avatud ja lõuaga kiivrid hästi toimivad, kuna nende avatud konstruktsioon (või lõua tõstmise võimalus) tagab suurepärase ventilatsiooni ja kandmismugavuse.

Kes ütles, et tõukerattal või mopeedil ei saa reisida? Me teame neid, kes on viiekümnesed maailma ümber sõitnud, nii et pole midagi, mis takistaks sind oma masinal teele asumast! Sellise ettevõtmise jaoks tasub end hästi ette valmistada ja varustada oma kaherattaline motokottidega, kus saad kogu varustuse turvaliselt ja mugavalt transportida. Keskmine kohver, külgkohvrid, motokotid, rullkott või hoopis kandekotid? Valik on tõesti suur, mis võimaldab sul end iga väljasõiduks hästi pakendada. Valmista ette oma tõukeratas või mopeed ja liigu välja, mida mäletad aastaid.

Mootorrattasõidu ajal tasub hoolitseda käte õige kaitse eest. Kokkupõrke korral püüame just nendega instinktiivselt vähendada löögi mõju teekatte vastu, seega on mootorrattakindad hädavajalikud, kui hakkate ühe ratta rooli istuma. Mootorrattakindad aitavad teil suurendada ka mugavust (kaitstes teie käsi külma, vihma ja hõõrdumise eest) ning naudingut (tänu neile tunnete oma masinat paremini), sõites skooreriga või mopeediga. Vaadake meie mootorrattakindade valikuid ja sõitke linna!