check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

SSV/UTV

SSV-d, Buggies ja ATV-d on masinad, mis pakuvad suurt põnevust maastikul. Täieliku sõidurõõmu ja kõrge ohutustaseme tagamiseks oleme teile ette valmistanud terve valiku maastikurataste varuosasid, riietust ja lisavarustust.

Populaarsemad tooted

Igaüks, kes on vähemalt korra maastikusõiduga sõitnud, teab, kui ettearvamatu see spordiala on. Kukkumised, teiste mootorrataste rataste alt välja lendavad kivid ja jalalabad, mis kaevavad jalga pärast iga maandumist ebakindlale pinnasele - need on vaid mõned ohud, millega cross/enduro mootorrattajalatsid peavad toime tulema. Hea krossisaapas peaks kaitsma pahkluu liigesed nihestuste ja nihestuste eest, olema tallaga, mis võimaldab jalgadel kindlalt jalapuudel toetuda, ning olema ergonoomiliselt disainitud, et käigukangi ja pidurihoobade käsitsemine ei oleks üldse probleemiks. Loomulikult ei ole mootorratta endurosaapad ja krossisaapad ainult ohutuse, vaid ka kandmismugavuse küsimus. Enduro/cross-mootorrattasaapaid valides pöörake tähelepanu jalale sobivusele, ventilatsioonisüsteemile ja siseküljel kasutatud materjali tüübile. Ära unusta ka stiili! Cross/endurosaapad peaksid hästi välja nägema. Ükskõik, milline on sinu mootorratta- ja maastikuratta garderoob, leiad kindlasti sobivad cross/enduro-saapad. Tootjad ei konkureeri mitte ainult kasutatavate materjalide kvaliteedi ja innovaatiliste lahenduste, vaid ka cross/endurosaabaste disaini ja värvivariantide poolest. Heledad värvid, vaoshoitud vintage-toonid või ehk klassikaline must kroomitud lukkudega? Valiku poolest ületavad cross- ja endurojalatsid kõik ootused.

Kas te sõidate maastikus? Sa peaksid varustama end hea enduroriietusega, mis hoiab sind soojaks saades mugavalt ja turvaliselt. Enduroriietust valides pöörake tähelepanu mitmele tegurile, sealhulgas mugavusele, disainile ja ehituskvaliteedile. Siiski ei tohi unustada, et enduro- või krossirõivad peavad eelkõige minimeerima võimalikult palju vigastusi kukkumisel või võsast läbi vurrudes. Seetõttu pöörake unistuste enduro rõivaste otsimisel tähelepanu kaitsmete/kaitsmete sertifikaatidele ja materjalidele puhvrite, põlvekaitsmete, ortooside, soomuste jne puhul. Pea meeles, et krossirõivad ei ole ainult kaitsjad, vaid ka kindad, pluusid, püksid ja joped. Nende puhul võite stiiliga hullata ja sobitada konkreetsed riideesemed näiteks oma mootorratastega. Enduro/krossirõivad on alati üllatanud oma värvikombinatsioonide ja disainiga, mis eristab neid asfaltteedele või pikkadele distantsidele mõeldud mootorratta riietusest. Cross-krossi riietus võimaldab teil väljendada 100% oma iseloomu ja eristuda motokrossirajal või põllul unikaalse välimusega - meie riietusega jätate mulje! Siit leiad krossi- ja enduroriietust mitmetelt tuntud tootjatelt, nagu Fox, Leatt ja Thor.

Ristprillid on oluline varustus kõigile, kes lähevad väljapoole sõidetud teed tulekahjujärgsetele maastikuradadele. Need pakuvad maastikusõidul nii turvalisust kui ka mugavust. Enduroprillidel peaks olema kriimustuskindel visiir ja murdumisvastane kinnitus, mis taastab täieliku nähtavuse sekundi murdosa jooksul - me ei kujuta ette võistlemist ilma nendeta! Samuti hindad crossprillide head õhutihedust, kui sõidad rasketes tingimustes. Raami kuju ja tihendav vaht minimeerivad survet ja piiravad tolmu sattumist prillide alla. Oma unistuste enduroprille valides pöörake tähelepanu ka rihmale. See peaks olema tugev ja silikoonkattega, et cross/enduroprillid püsiksid kindlalt kiivri küljes.

Lähed maastikusse või motokrossirajale? Sa vajad maastikukiivrit, mis pakub kõrget ohutustaset ja sõidumugavust. Head kiivritele on iseloomulikud väike kaal, tõhus ventilatsioonisüsteem ja korralik konstruktsioon (nt erinevatest kiududest valmistatud mitmekihiline kest). Lisaks peaks cross- ja endurokiivritel olema visiir, mis kaitseb päikese ja teiste mootorrataste rataste alt lendavate kivide eest, suurendades seeläbi sõiduohutust. Oma unistuste enduro/krossikiivrit valides pöörake tähelepanu ka kinnitustele. Paljud meist ei suuda ette kujutada maastikul sõitmist ilma DD-kinnituseta - õnneks on see väga populaarne lahendus. Kokkuvõttes ei tähenda krossikiivrid mitte ainult stiili, mis paneb sind väljal ja motokrossirajal silma paistma, vaid ennekõike turvalisust ja mugavust, kui sõidad maastikul.

Termoaktiivne aluspesu

Termopesu on juba mitu aastat kogunud populaarsust maastikumootorratturite seas. Esialgu olid tootjad oma tooted suunatud neile, kes sõidavad maanteel külmemate ilmadega, kuid aja jooksul on hakanud turule ilmuma termopesu, mis suurendab soojusmugavust ka suvekuumuses. Tänapäeval on termopesu täiustatud tooted, mis on mootorratta varustuse esimene asendamatu kiht - nii cross- ja enduroratturitele kui ka maanteemootorratturitele. Termopesu surub niiskuse tõhusalt väljapoole, mis koos ventilatsioonitsoonide ja õmblusteta konstruktsiooniga tagab kõrge mugavuse olenemata maastikust või sõidutempost. Veelgi enam, enduromatkale minnes sobib termopesu hästi kokku muude tegevustega, nii et saad julgelt matkale või ronimisele minna ilma riideid vahetamata. Soojuspesu on seevastu asendamatu varustus suusatamisel või lumelauasõidul, eriti meriinovillast valmistatud komplektid.

Ristprotektorid on hädavajalikud, kui soovite maastikuretkelt tervena tagasi tulla ja oma maastikuharrastust jätkata. Protektorid, ortoosid, puhvrid, kaelastabilisaatorid ja soomused - ristprotektorite valik on suur, mis tähendab, et ka ohutuse suurendamiseks on palju võimalusi. Kõige populaarsemad enduroprotektorid on sellistelt kaubamärkidelt nagu Fox, Leatt ja Acerbis. Crossprotektorite valimisel pöörake tähelepanu kaitsja sertifitseerimisele, ventilatsioonisüsteemile ja ehituskvaliteedile. Pea meeles, et mida raskemini sa sõidad ja mida muljetavaldavamaid tegevusi sa motokrossirajal teed, seda rohkem peaksid ennast relvastama ja jõudma kõrgema kvaliteediga krossikaitsmete juurde. Täiendavad kriteeriumid enduroprotektorite ostmisel on kinnitussüsteemid ja välimus. Sarnaselt teiste cross/enduro-kaitsmete (nt kiivrid ja saapad) on ka cross-kaitsjatel fenomenaalne stiil ja mitmekesised värvivariandid.

Aksessuaarid

Buggy, SSV ja UTV on sõidukid, mis pakuvad meile suurt rõõmu maastikul sõitmiseks. Sõltumata sellest, millise brändi SSV, UTV või buggy teie garaaži kuulub, võib teil tekkida vajadus lisavarustuse järele - tänu sellele saate kohandada oma masinat tööks, liikumiseks konkreetses maastikus või osalemiseks võistlustel. Meie pakkumises leiate näiteks pagasikotte, turvavööde süsteeme, lisapuskureid ja katusi, numbrimärkide ja lippude kinnitusi, peegleid, klaase ja relvakinnitusi. Ärge viivitage ja valmistage oma SSV, UTV või buggy meie abiga ette seiklusteks igasuguses maastikus.

Kui ootate suuri emotsioone maastikul, peab teie masin olema tehniliselt täiuslikus korras - ilma selleta ei suuda teie UTV, SSV ega buggy nõudlikes tingimustes hakkama saada. Meie valikust leiate parimate tootjate poolt pakutavad varu- ja tarvikud. Mootoriosad (sh kolvid, klapid ja süüteküünlad), pidurid, veermikudetailid (sh roolivardad, poolteljed ja ratta vahekaugused) ja vedrustuskomponendid on vaid murdosa sellest, mida leiate meie poest SSV, UTV ja buggy sõidukite jaoks. Hoolitseme teie ohutuse ja mugavuse eest väljaspool sõidetud radu.