check Tasuta kohaletoimetamine alates 120,00 €
check Tagastamine kuni 14 päeva
check Maksa 30 päeva jooksul
check Hulgimüügipiirkond - B2B

Sportmootorratastele

Kiired kurvid ja veelgi kiiremad sirged – me armastame neid ka! Kõigile sportmootorrataste fännidele oleme valmistanud pakkumise, kus nad leiavad kõik endale ja oma mootorrattale.

Populaarsemad tooted

Kiired kurvid mägiteedel? Väljasõit võidusõidurajale? Omades sportmootorratast, seisad silmitsi paljude olukordadega, kus on vaja tugevat mootorrattariietust. Sportmootorrataste riietus peaks olema vastupidav, mugav ja eelkõige turvaline. Sertifitseeritud kaitsmed, seljakaitsmed, libisemiskindlad põlvekaitsmed ja paks loodusnahk on vaid algus. Kaasaegsed sportmootorrataste riided sisaldavad ka aramiidkiude, multifunktsionaalseid membraane ja topelt- või kolmekordseid õmblusi. Selline kombinatsioon muudab mootorrattakombinesooni või spordijaki nahaks, mis tagavad konkreetselt kaitse kukkumiste ja maandumiste korral, millest ükski mootorrattur ei unistaks.

Sportlikud mootorrattajalatsid peaksid olema kerged, vastupidavad ja turvalised. Lõppude lõpuks saavutame nende masinatega kõrgeimad kiirused ja seetõttu peame arvestama suurima ohuga libisemise ajal. Valides sportlikud mootorrattajalatsid, veendu kindlasti, et neil oleks sertifitseeritud kaitsmed ja libisemiskindlad põlvekaitsmed, mis kaitsevad sinu jalgu ja sääri löökide ning muude kukkumise tagajärgede eest. Tasub valida mudelid paksust loodusnahast või kaasaegsetest sünteetilistest materjalidest. Sõltumata materjalist suurendab sõidumugavust kindlasti täielik veekindlus ja libisemiskindel tall. Lähed oma spordirajal pikemale sõidule? Varusta end kindlasti sportlike mootorrattajalatsitega, mis kuivavad kiiresti ja tagavad hea õhuringluse.

Mootorrattakott on asendamatu aksessuaar, mis peaks olema igale kaherattaliste fänni garderoobis. See täidab transpordifunktsiooni (igapäevaselt mahutab see sinna sülearvuti, kaamera ja dokumendid ning reisile asudes saate sinna paigutada tööriistade komplekti või eine), kuid mõned mootorrattakottide mudelid pakuvad palju enamat. Sertifitseeritud seljakaitsmed, mis suurendavad kukkumisel ohutust, või camelbak, tänu millele ei pea te vedelikku täiendama, peatudes funktsionaalsuses tavalised seljakotid. Näete isegi, et mootorrattakott on sõidu ajal tõeline mugavus. Lisaks võib see tõhusalt täiendada teie mootorratturinägu! Linna minnes kaasas kandes rõhutate oma armastust mootorrataste vastu.

Spordimootorrattad saavad teedel tavaliselt korralikult "pauku". Sellele ei saa imestada, lõppude lõpuks on need loodud selleks, et pakkuda juhile korralikku annust emotsioone! Siiski ei tohi unustada, et kiire sõit, põnevad kiirendused ja järsud kiirusemuutused koormavad tugevalt teie masina mootorit, vedrustust, pidureid ja muid süsteeme. Seetõttu on mõistlik valida kvaliteetsed ja usaldusväärsed mootorrattavaruosad. Gmoto valikus on spordimootorrataste varuosad tuntud tootjatelt, mis võimaldavad teil arendada oma oskusi nii teedel kui ka võidusõidurajal. Valides tuntud kaubamärkide mootorrattavaruosad, tagate endale ohutuse, mugavuse ja sõidurõõmu. Lõppude lõpuks ei meeldi meile kellelegi, kui masin annab alla kauaoodatud väljasõidul või track day'il, kui me ei saa parandada oma tulemusi ja peame selle asemel oma mootorratta kallal nokitsema.

Rehvid on mootorratta ainus punkt, kus see puutub kokku teega. See on parim argument selle poolt, et need peaksid olema kvaliteetsed, parimas seisukorras ja võimalikult hästi kohandatud teekonnas liikumise tingimustele. Mootorratta sportrehvid on tõesti lai kategooria. Meie valikust leiad nii võidusõiduks mõeldud mootorratta rehvid (ilma homologatsioonita) kui ka teedel sõitmiseks mõeldud homologeeritud mudelid. Mootorratta sportrehvid peaksid olema kerged (mida väiksem mass, seda väiksem veeretakistus), vastupidavad (õige segu tagab vastupidavuse suure koormuse korral) ja omama mustrit, mis tagab suurepärase vee äravoolu (tagades maksimaalse haarduvuse märjal teel). Lisaks peaks sportrehvi konstruktsioon tagama stabiilse sõidu trajektoori täielikul kaldenurgal ja tehnoloogiad kiireks soojendamiseks. Leiad meie valikust sportrehvid sellistelt tootjatelt nagu Dunlop, Pirelli, Continental, Bridgestone ja Michelin.

Aksessuaarid

Aksessuaarid võimaldavad teil tõsta sõidurõõmu, turvalisust ja mugavust uuele tasemele. Need teevad reisimise lihtsamaks (nt telefonihoidik ja navigatsioon või praktiline kütusepaagi kott ehk "tankbag"), vähendavad varguse riski (sealhulgas piduriketta lukk koos alarmiga, ankruvargusevastane süsteem või vargusevastane ketilukk) ja aitavad hoida mootorratta puhtana (nt mootorrattakate). Ja see on alles algus! Meie poes leiate spordimootorrattale mitmetest teistest kategooriatest pärit aksessuaare, sealhulgas kukkumiskaitse, interkomid ja treeninggadžetid, mis aitavad teil rajal tulemusi parandada.

Garaažitooted

Spordi-mootorratta hooldus pärast ringraja või kiiret sõitu mägiteedel on asi, mida ei saa eirata. Lõppude lõpuks on tegemist teie ohutuse ja naudinguga, mida ootate järgmistelt väljasõitudelt. Kasulikud garaaži tooted spordi-mootorratta omanikele hõlmavad muu hulgas harkkangi või ratta alust, adaptereid/rolle ja kuumendatud rehve katteid, mis võimaldavad teil oma rehve soojendada ringrajal. Ärge unustage tööriistu ja töökojatarvikuid, millega saate teha hooldust ja parandada rikkeid. Spordi-mootorratas on adrenaliini, kiirenduse ja kiiruse segu. Veenduge, et selle kasutamine oleks ohutu ja nauditav.

Stiil - Vabaaja - Igapäevane riietus

Kas sa oled moottorratta entusiast igapäevaselt? Meie ka! Oleme välja valmistanud suure valiku igapäevaseid moottorratturirõivaid, tänu millele kandub sinu garderoobist kütuse ja kummi lõhn. Motokrossipluusid, dressipluusid ja mütsid on vaid mõned näited lisavarustusest tõelisele bensiinipealehoidjale!

Spordikiiver mootorrattaga sõites peaks olema turvaline, mugav ja kerge. Milliste kriteeriumide alusel peaksid ostu tegemisel juhinduma? Palju sõltub sellest, kus te kõige sagedamini mootorratta kiivrit kasutate. Kui lähete ringrajale, valige kõrgema kvaliteediga kest, et tagada endale võimalikult kõrge pea kaitsetase (sama kehtib ka mootorrattari riiete, saabaste ja kindade kohta). Kui valite mootorratta kiivri avalikele teedele, pöörake tähelepanu summutamisele, kaalule (mida kergem on kest, seda vähem väsib kael) ja kandmismugavusele. Loomulikult ärge unustage ohutust. See peaks alati olema võimalikult kõrgel tasemel, olenemata sellest, kus te sõidate.

Termoaktiivne aluspesu

Termoaktiivne aluspesu hoolitseb teie termilise mugavuse eest. Jahedamates ilmades soojendab keha tõhusalt (eriti meriinovillast mudelid), samal ajal kui kuumuses vähendab kehatemperatuuri isegi 1 kraadi võrra Celsiuse järgi. Mototsükli termoaluspesu vähendab ka hõõrdumise riski (tänu õmblusteta konstruktsioonile) ja tagab suurema värskuse (hõbedaioonid ja muud lahendused vähendavad bakterite arengut, mis vastutavad ebameeldiva lõhna eest). Lisaks sobib termoaktiivne aluspesu ka teisteks tegevusteks, nagu matkamine, suusatamine/snowboardimine või jooksmine, nii et saate seda kasutada aastaringselt.

Spordimootorrattad ei ole loodud reisimiseks? Ei, kuid see ei tähenda, et nendega ei saaks teha pikemaid sõite! Motoratturitele, kes naudivad kiiret tempot ja suurel hulgal kilomeetreid, oleme välja pakkunud spordimootorrataste jaoks kohandatud mootorrattakoti valiku. Spordimootorratta pagasile on iseloomulik madal kaal, õhuline konstruktsioon, mis vähendab õhutakistust, ja suur funktsionaalsus. Meie valikust leiad muu hulgas küljekohvrid, paagikotid ja istmetaskud. Vaata, mida oleme sulle ette valmistanud, ja alusta teekonda!

Spordimootorrattaga sõitmiseks mõeldud kindad peaksid olema kõrge turvalisuse, mugavuse ja suurepärase ergonoomiaga. Kiire käitlemine, täielik mootorratta tunnetus ja õige käte kaitse kukkumise korral on olulised tegurid kiire sõidu jaoks. Spordimootorrattaga kindad on ka stiil, mis aitab teil teel silma paista, ning uusimad lahendused, viies teid innovaatiliste materjalide ja tehnoloogiate maailma. Valige oma lemmik spordimootorrattaga kindad ja kogege adrenaliini avalikel teedel või võidusõidurajal.

Väljalaskesüsteem

Hea naaber võiks teada, et lähed teele! Spordi mootorratta summuti võimaldab sul suurendada mootori võimsust ja pakub heli, millest alati unistanud oled. Lisaks võimaldab mootorratta summuti sul parandada oma spordimasinale välimust. Meie valikust leiad mootorratta summutid sellistelt kaubamärkidelt nagu IXIL, Dominator, LeoVince, Arai ja Akrapovic. Lühidalt öeldes, sul on palju valida! Anna oma mootorrattale võidusõidu iseloom ja näeme teel!